Selena Gomez Estonian Fanpage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez Estonian Fanpage

Selena eestikeelne fännifoorum. :)
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Smileyjohhy [ Johhy . ]

Go down 
AutorTeade
Smileyjohhy
Admin
Smileyjohhy


Postituste arv : 9
Join date : 09/11/2009
Age : 27
Asukoht : Viimsi .

Smileyjohhy [ Johhy . ] Empty
PostitaminePealkiri: Smileyjohhy [ Johhy . ]   Smileyjohhy [ Johhy . ] I_icon_minitimeKolm Nov 11, 2009 8:14 pm

Hei .
Olen Johanna. Hüüdnimed ; Johhy, Johh , Hanna, Anna - paljupalju on veeel, pmst võikstite kutsuda Johhy'ks sobib ka Johh . Smile
Elan Viimsis - armastan seda kohta ja seda rahvast Wink. 13 olen. Juuksed on helepruunid võinoh tumeblindid, valguse käes tunduvad oranzikad või maasikablondid. Ja juuksed on värvitud, õige värv on kartulikoore pruun, vi isegi natuke tumedam . Very Happy Silmad sinikad-hallid . Very Happy Tahks pruuni silmi, armstan neid .
Lemmikfilm ülekõige on Videvik ja videviku saaga filmid . misssiiiis et teisi osasi veel pole, Hannah Montana The movie, WOWP the movie, ja mulle meeldib õudukaid vaadata . affraid
Lemmikraamat ofc on Videviku saaga . (L)
Lemmikjook on Nestea . Söökipole. Very Happy
Mulle meeldib Miley Cyrus, Selena Gomez, armastan videvikku, armastan shoppamist ja oma sõpru, armastan muusikat !
Ma võin tunduda ülb kuid ausalt ka ma pole Wink. Kui te mind kurjaks / vihale ajate siis olen ülbe bitchhh . Very Happy No Laughing
Ummm, meie koolis on seagrippp ( Viimsi kool ) pig pig kardan seda !
Üks lmmkutest sõnadest on LOL ! siis ültse rääginma väga imelikult, sellesmõttes et imelik sõnavaja on . Suht paljud on seda öelnud japp .
Kui midagi on küsige ekkkkks . Razz
Tagasi üles Go down
https://selenagomezest.forum.co.ee
 
Smileyjohhy [ Johhy . ]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Johhy Galerii !

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Selena Gomez Estonian Fanpage :: Selena foorumi üldised asjad . :: Tutvustused.-
Hüppa: